Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw 5500
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot 2-delig kristallen tafelstuk 5510
Groot 2-delig kristallen tafelstuk

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4x Vall. Lambert kristalglazen kandelaren 5571
4x Vall. Lambert kristalglazen kandelaren

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Waterset Anna Groen, Copier Leerdam 5504
Waterset Anna Groen, Copier Leerdam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuws maatglas 5507
18e Eeuws maatglas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Moderne glazen stier 5520
Moderne glazen stier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek gebrandschilderd venster 5548
Antiek gebrandschilderd venster

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Glazen Murano vaas 5536
Glazen Murano vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Mondgeblazen kunstglazen gezicht 5562
Mondgeblazen kunstglazen gezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote opaline vaas, 19e eeuw 5583
Grote opaline vaas, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke menage, 1900 5557
Antieke menage, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke tafelolielamp, 1900 5509
Antieke tafelolielamp, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Moderne grote fruitschaal 5518
Moderne grote fruitschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke kristallen karaffen 5532
2x Antieke kristallen karaffen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kunstglazen mondgeblazen haan 5547
Kunstglazen mondgeblazen haan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot kristalglazen figuren (4x) 5553
Lot kristalglazen figuren (4x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kunstglazen mondgeblazen vaas 5561
Kunstglazen mondgeblazen vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963 5512
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moderne Mille Fiori-stijl vaas 5544
Moderne Mille Fiori-stijl vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moderne glazen vaas 5549
Moderne glazen vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Kristallen koekjestrommels 5550
2x Kristallen koekjestrommels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moderne glazen haan 5552
Moderne glazen haan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Set kristallen glazen (12x) 5567
Set kristallen glazen (12x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glazen inktpot 5506
Glazen inktpot

Resultaat:

65 EUR