Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Trix H0 22726, SBB CFF FFS 2783
Trix H0 22726, SBB CFF FFS

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Brawa H0, 0201, DR 242 089-1 2777
Brawa H0, 0201, DR 242 089-1

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Brawa H0, 0411 DB 234 304-4 2775
Brawa H0, 0411 DB 234 304-4

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Trix H0 22715 , ÖBB 1016 002-6 2768
Trix H0 22715 , ÖBB 1016 002-6

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Trix H0 22748 BR 1116 902-6 2767
Trix H0 22748 BR 1116 902-6

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 38612 2765
Märklin/Hamo H0 38612

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 38612 2749
Märklin/Hamo H0 38612

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 38615 2747
Märklin/Hamo H0 38615

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Oude Schuco auto's 2738
3x Oude Schuco auto's

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot oud blikken speelgoed 2737
Lot oud blikken speelgoed

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Doos met 18 spaarpotten 2723
Doos met 18 spaarpotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2717
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw 2706
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Roco 43507 A  Re 4/6 12323 2883
Roco 43507 A Re 4/6 12323

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Roco 04141 E BR 1018 ÖBB 2881
Roco 04141 E BR 1018 ÖBB

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Roco 43610 H0 nr. 2495/3100 2878
Roco 43610 H0 nr. 2495/3100

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Piko: 97705 en 59451 2875
2x Piko: 97705 en 59451

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 2851
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 2850
Roco H0 62430, SBB 189 995-4

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Roco H0 62918, CSD T 478.3174 2847
Roco H0 62918, CSD T 478.3174

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 2846
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Roco H0 72922, CD 751 041-5 2845
Roco H0 72922, CD 751 041-5

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 2843
Roco H0 62788, RZHDM62-1169

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Trix H0 22549, DB 101 008-1 2835
Trix H0 22549, DB 101 008-1

Resultaat:

50 EUR