Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke viool, Hopf 2260
Antieke viool, Hopf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1920 2228
Antieke barometer, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950 2215
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Retro bureaulamp 2195
Retro bureaulamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Houtgestoken schaakspel 2188
Houtgestoken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tafellamp 2187
Art Deco-stijl tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Haardscherm, 1910 2184
Haardscherm, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2168
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2152
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stel antieke petroleumlampen, 1900 2140
Stel antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kruideniersweegschaal, 1900 2129
Kruideniersweegschaal, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Voor-oorlogse spaarpotten 2108
6x Voor-oorlogse spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2098
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil-stijl lampje 2064
Bronzen Jugendstil-stijl lampje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antiek gesneden panelen 2042
2x Antiek gesneden panelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Symphonion speeldoos 2017
Symphonion speeldoos

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Antieke bouilloir, 1915 2556
Antieke bouilloir, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2547
Engelse reissecretaire, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw 2546
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
13x Afrika, divers 2534
13x Afrika, divers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee emaille theekannen 2532
Twee emaille theekannen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

Resultaat:

35 EUR