Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse Art Deco kaptafel 4263
Engelse Art Deco kaptafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Willem III schaaktafeltje 4257
Willem III schaaktafeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke eikenhouten spiegel, 1920 4252
Antieke eikenhouten spiegel, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engels mahonie kastje, 19e eeuw 4249
Engels mahonie kastje, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude spiegel 4248
Oude spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke bibliotheektrap, 1915 4245
Antieke bibliotheektrap, 1915

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Staande pathefoon, 1920 4241
Staande pathefoon, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houten biervat (bar model) 4240
Houten biervat (bar model)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke mahonie spiegel, 1900 4239
Antieke mahonie spiegel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke stoelen 4232
2x Antieke stoelen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Etagere hoekkast 4229
Etagere hoekkast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hangvitrinekastje, 1930 4224
Hangvitrinekastje, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ronde Oosterse etagiere 4222
Ronde Oosterse etagiere

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek wandkastje 4221
Antiek wandkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Voetenbankje 4220
2x Voetenbankje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw 4217
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse toiletspiegel, 19e eeuw 4215
Engelse toiletspiegel, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke eiken bureaustoel, 1915 4212
Antieke eiken bureaustoel, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Antieke stoelen + theetafel 4207
2 Antieke stoelen + theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken kast met glas, 1860 4206
Eiken kast met glas, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke spiegel met Barok lijst, 1900 4204
Antieke spiegel met Barok lijst, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek wandkastje, 1915 4203
Antiek wandkastje, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kleine Engelse naaitafel 4202
Kleine Engelse naaitafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke schaar-opklapstoel, 1900 4200
Antieke schaar-opklapstoel, 1900

Resultaat:

50 EUR