18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.
16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.