Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Ghendi
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom rivierlandschap en vissers. Afmeting: 38 x 22 cm ø. In goede staat.

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.

Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselkom
Startprijs 200 EUR

Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Paar Japanse bekers, 1900
Startprijs 175 EUR

Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma Koro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Kakiemon kom
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

Wanli schotel, 16e - 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

5x Antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.