Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
482 Resultaten
Kavel: 1000

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Startprijs 1.000 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1001

C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat: 1.350 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

D.J. van Haaren, Ruiters in het Vondelpark Amsterdam

Startprijs 900 EUR

D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Ruiters in het Vondelpark Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien

Startprijs 1.750 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst

Startprijs 1.000 EUR

A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1005

Bois? Onduid., Platbodem op zee

Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1006

Van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Wim Heineke, Kade Rotterdam met figuren

Startprijs 800 EUR

Wim Heineke. 1895 - 1978. Kade Rotterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin

Startprijs 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

A.M. Gorter, Eenden aan de waterkant

Resultaat: 250 EUR

A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Eenden aan de waterkant met knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

S. Hass, Duits landschap met houtvesters

Resultaat: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

N. Riegen, Engels kustgezicht

Startprijs 1.000 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant

Resultaat: 475 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Startprijs 4.000 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Kavel: 1016

J. Korthals, Strandgezicht

Resultaat: 250 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

W. Vester, Landschap met koeien

Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1018

W.G.F. Jansen, Boer met paardenkar in duinen

Startprijs 1.000 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald

Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

Resultaat: 500 EUR

M. Roche. Miniatuur. 19e Eeuw. Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig in militair uniform. Gouache op ivoor. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

W. Müller, Meisjesportret Maria Miniscalo

Resultaat: 300 EUR

W. Müller. Eind 19e eeuw. Meisjesportret Maria Miniscalo. Houtskool opgehoogd met wit. Buitengewone kwaliteit !! Gemengde techniek op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1022

Karel Appel, Abstracte compositie

Resultaat: 200 EUR

Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1023

D. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats

Startprijs 400 EUR

D. van Lokhorst. 1818 - 1893. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon

Startprijs 2.000 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...