Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.
Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloempot decor. Gemerkt De Klauw en drie eikels. Afmeting: 31 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Delfts Fayence kaststel met molen decor en bodemmerk Tichelaar. Smalle vaas gerestaureerd. Afmeting: 23 - 34 cm. In redelijk/goede staat.