Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot divers Chinees (6x) 6558
Lot divers Chinees (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6557
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6549
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900 6545
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos Chinees porselein (bloempotjes) 6544
Doos Chinees porselein (bloempotjes)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese penselenpotten 6543
2x Chinese penselenpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plaquette 6540
Plaquette

Resultaat:

40 EUR

Oude rood geglazuurde Chinese Yixing vaas 6538
Oude rood geglazuurde Chinese Yixing vaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Antieke reukverdrijvers, 1930 6535
4x Antieke reukverdrijvers, 1930

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (14x) 6529
Lot Chinees porselein (14x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6510
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot oud Chinees porselein 6507
Lot oud Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6505
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6500
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Imari dekselpot, 19e eeuw 6498
Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x) 6491
Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6482
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Paar Foo-honden 6477
Paar Foo-honden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6455
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oude Chinese theebus 6454
Oude Chinese theebus

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Oude Japanse figuren 6444
5x Oude Japanse figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese Yixing wierookbrander 6442
Chinese Yixing wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese boeddha 6437
Oude Chinese boeddha

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese erotische plaquette 6430
Oude Chinese erotische plaquette

Resultaat:

70 EUR