40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

110 EUR

2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

425 EUR

Chinees vaasje 6436
Chinees vaasje

75 EUR

Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw 6431
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw

170 EUR

Aparte groene Chinese bolvaas 6412
Aparte groene Chinese bolvaas

50 EUR

Antiek Satsuma sierbord 6401
Antiek Satsuma sierbord

225 EUR

Grote blauwe schaal, 20e eeuw 6395
Grote blauwe schaal, 20e eeuw

60 EUR

Antieke Chinese vaas 6375
Antieke Chinese vaas

4.500 EUR

Oude Chinese celadon vaas 6361
Oude Chinese celadon vaas

700 EUR

2x Chinese pijpvazen 6345
2x Chinese pijpvazen

100 EUR

Oude Chinese vaas 6339
Oude Chinese vaas
Startprijs 700 EUR
Oud Herend serviesgoed 6273
Oud Herend serviesgoed

150 EUR

Chinese Gendi schenkkan 6247
Chinese Gendi schenkkan

300 EUR

Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw 6242
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw

90 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom 6226
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom

300 EUR

Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

500 EUR

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel 6205
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

1.100 EUR

Chinese sierschotel, 19e eeuw 6163
Chinese sierschotel, 19e eeuw

300 EUR

Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw 6115
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw

70 EUR

Twee grote Samson Kakiemon theebussen 6050
Twee grote Samson Kakiemon theebussen

550 EUR

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw 6028
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw

250 EUR

Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

25 EUR

2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

25 EUR

Imari dekselvaas, 19e eeuw 6658
Imari dekselvaas, 19e eeuw

35 EUR