Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...

M. Poltrock, Wintergezicht met molen
Resultaat: 90 EUR

M. Poltrock. Wintergezicht met molen. In exclusieve vergulde Gregor lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Resultaat: 90 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ventura, Twee oude ovale schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Cooper, Herder met coming sheep
Resultaat: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.

Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 80 EUR

Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H. Caarls, 2x Landschappen met figuren
Resultaat: 80 EUR

H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

A. Hess, Zeegezichten met schepen
Resultaat: 80 EUR

A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

2x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij nacht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Duits landschap met rivier
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schilder met schildersezel
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Henk Welther, Gemberpot met asters
Resultaat: 80 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.