Monogram A. 20e Eeuw. Zelfportret van Anthonis van Pyck. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met hooimijt en boerenhuis. Craquele. Afmeting: 53 x 37 cm. In matige staat.
Fr. Teeuwen. Portret edelman. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1902 - 1981. Biertransport op Amsterdamse kade. Ets op papier. Afmeting: 44 x 16 cm. In goede staat.
Charles Curtelin. 1859 - 1912. Franse School. Riviergezicht met roeiboten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse steendrukken. Bestaande uit: Haven Amsterdam door E. Maaskamp. Haven Harlingen door E. Maaskamp. Steendruk op papier. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Adrie Arendsman. 1941 - . Enschede. Abstract figuratieve voorstelling met teksten. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.
E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.