Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Jos Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht. 50-er Jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boerderij met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.
Monogram H.R. Tweede helft 20e eeuw. Poezen portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18,5 cm. In goede staat.
B.C. Noltee. 1903 - 1967. Stadsrivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
L. Landré. Circa 1930. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.