Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M. Carels, Twee kippen bij venster 1426
M. Carels, Twee kippen bij venster

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Colin, Kippen bij schuur 1425
Colin, Kippen bij schuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1424
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1423
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Henk Welther, Gemberpot met asters 1422
Henk Welther, Gemberpot met asters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond 1416
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht 1412
C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Joh. C.  Braakensiek, Meisje bij venster 1409
Joh. C. Braakensiek, Meisje bij venster

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk 1407
Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Koeien bij hek 1399
Ongesigneerd, Koeien bij hek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches 1393
2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P. Renard, Hollands strandgezicht 1387
P. Renard, Hollands strandgezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling 1381
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap 1378
Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Twee soldaten bij stal 1370
Onduid. gesig., Twee soldaten bij stal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg 1367
B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen 1366
2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1362
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tonnis, Hollands poldergezicht 1359
Tonnis, Hollands poldergezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen 1358
Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in interieur 1357
Ongesigneerd, Figuren in interieur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Zonnebloem 1354
H. Schallenberg, Zonnebloem

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam 1352
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
W.G. Hofker, Biertransport 1350
W.G. Hofker, Biertransport

Resultaat:

50 EUR