40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

C. Cornelisz, Roemer met oesters 1133
C. Cornelisz, Roemer met oesters

170 EUR

17e-18e Eeuws Latijns blad 1127
17e-18e Eeuws Latijns blad

1.000 EUR

B.C. Noltee, Stadsrivier 1123
B.C. Noltee, Stadsrivier

200 EUR

Hollandse School, Fries interieur 1063
Hollandse School, Fries interieur

250 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1061
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

400 EUR

Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland 1044
Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland

250 EUR

Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

700 EUR

P.P. Schuurman, Portret man met baard 1480
P.P. Schuurman, Portret man met baard

40 EUR

N. Winston, Hoenderhof met kippen 1474
N. Winston, Hoenderhof met kippen

40 EUR

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp 1472
Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp

90 EUR

L. Hartman, Bosgezicht 1471
L. Hartman, Bosgezicht

50 EUR

P. Stöven, Vaas met bloemen 1470
P. Stöven, Vaas met bloemen

25 EUR

Miniatuur portret, 19e eeuw 1467
Miniatuur portret, 19e eeuw

80 EUR

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere 1466
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere

25 EUR

Monogram E.W., Surrealistisch 1460
Monogram E.W., Surrealistisch

100 EUR

H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee 1459
H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee

110 EUR

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen 1453
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen

35 EUR

Ongesigneerd, Verso The Art Master 1452
Ongesigneerd, Verso The Art Master

70 EUR

Peter Keil, Sigaret rokende vrouw 1445
Peter Keil, Sigaret rokende vrouw

100 EUR

Onduidelijk, Duits berglandschap 1444
Onduidelijk, Duits berglandschap

110 EUR

Ongesigneerd, Damesportret 1442
Ongesigneerd, Damesportret

130 EUR

Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1433
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

110 EUR

Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1432

50 EUR

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje 1427
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje

60 EUR