Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau
Resultaat: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.

Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen
Resultaat: 500 EUR

Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Meisjesportret
Resultaat: 300 EUR

Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapskooi met herder
Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan
Resultaat: 200 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boerderij met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Resultaat: 190 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 650 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 400 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op rijstpapier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR

G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Vissers in landschap
Resultaat: 250 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met twee vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

A. Mortier, Boerderij in de winter
Startprijs 400 EUR

A. Mortier. Belgische School. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse School, Fries interieur
Resultaat: 250 EUR

Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.

Ongesig. hond
Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis
Startprijs 800 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.

Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel
Startprijs 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Amors met pijl en boog
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee Amors met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 24 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 300 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.