Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee witgouden ringen 335
Twee witgouden ringen
Startprijs 75 EUR
Hanger zonnewijzer 336
Hanger zonnewijzer
Startprijs 100 EUR
11 Armbanden 337
11 Armbanden
Startprijs 55 EUR
Witgouden ring bewerkt met diamant 338
Witgouden ring bewerkt met diamant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Armband met zilver 351
Armband met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren collier met wereldbol 352
Zilveren collier met wereldbol

Resultaat:

35 EUR

Zilveren markasiet hanger 353
Zilveren markasiet hanger
Startprijs 50 EUR
Antieke broche met gestoken amethist 354
Antieke broche met gestoken amethist
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren collier met wedgwood camee 355
Zilveren collier met wedgwood camee

Resultaat:

50 EUR

2 Zilverennhangers, japis en amethist 356
2 Zilverennhangers, japis en amethist
Startprijs 120 EUR
Zilveren ring met opaal 357
Zilveren ring met opaal
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren armband met citrien en amethist 358
Zilveren armband met citrien en amethist

Resultaat:

50 EUR

Zilveren klemarmband 359
Zilveren klemarmband
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren broches 360
2 Zilveren broches
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot broches en mutsenspelden 361
Lot broches en mutsenspelden

Resultaat:

100 EUR

2 Colliers met granaat en git 362
2 Colliers met granaat en git
Startprijs 55 EUR
Gouden ring met diamant 363
Gouden ring met diamant
Startprijs 140 EUR
Gouden armband met robijn 376
Gouden armband met robijn
Startprijs 450 EUR
Gouden ring met robijn en diamant 377
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 60 EUR
Gouden armband met rood roze stenen. 378
Gouden armband met rood roze stenen.
Startprijs 300 EUR
Collier van granaat met gouden slot 379
Collier van granaat met gouden slot
Startprijs 75 EUR
Granaat armband met goud 380
Granaat armband met goud
Startprijs 100 EUR
Collier met granaat en goud 381
Collier met granaat en goud
Startprijs 100 EUR
Gouden granaat armband 382
Gouden granaat armband
Startprijs 400 EUR