Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooilepel 875
Zilveren strooilepel
Startprijs 65 EUR
Visbestek 889
Visbestek
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6 Vorkjes met zilveren heft 890
6 Vorkjes met zilveren heft

Resultaat:

40 EUR

2 Zilveren gembervorken 891
2 Zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren pasteilepel 892
Zilveren pasteilepel

Resultaat:

40 EUR

Zilveren juslepel 893
Zilveren juslepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren bonbontang 894
Zilveren bonbontang

Resultaat:

45 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel 895
Kristallen schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot plated 896
Lot plated

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren petit four schep 897
Zilveren petit four schep

Resultaat:

30 EUR

Zilveren spiegel 898
Zilveren spiegel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren kapset, 899
Zilveren kapset,

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek zilveren mes, 18e eeuw 900
Antiek zilveren mes, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Mes met zilveren leeuw 914
Mes met zilveren leeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen kristal met zilver 915
5 Delen kristal met zilver

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren tang en mes 916
Zilveren tang en mes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Glazen en vaas met zilver (6x) 917
Glazen en vaas met zilver (6x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bestek, zilver en plated 918
Bestek, zilver en plated

Resultaat:

190 EUR

Visbestek 919
Visbestek
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2x Plated messing pauwen 920
2x Plated messing pauwen

Resultaat:

25 EUR