Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Boekensteun Boeddha 6653
2x Boekensteun Boeddha
Startprijs 50 EUR
Verkocht
7x Chinees/Japans porselein 6654
7x Chinees/Japans porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oud porselein, divers (6x) 6655
Lot oud porselein, divers (6x)

Resultaat:

25 EUR

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6656
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen figuur, 1910 6658
Antiek porseleinen figuur, 1910

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tegel brandmeester Enschede 6659
Tegel brandmeester Enschede

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw 6660
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 19e eeuw 6661
Chinees trekpotje, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Zeldzame Satsuma kom 6662
Zeldzame Satsuma kom
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6663
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Chinees Kantonees porselein 6664
Lot Chinees Kantonees porselein

Resultaat:

35 EUR

2x Sarreguemines vazen 6665
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
4x Oud/antiek Chinees porselein 6666
4x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Antieke Imari vazen 6667
5x Antieke Imari vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek Imari porselein 6668
4x Antiek Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6669
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6670
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

75 EUR

4x Antieke Chinese bekers 6671
4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR
3x 18e Eeuwse bordjes 6672
3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw 6673
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6674
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900 6675
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900

Resultaat:

35 EUR

2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR