41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

3x H0-spoor loks 3120
3x H0-spoor loks

115 EUR

2x Antieke Duitse poppen 3121
2x Antieke Duitse poppen

110 EUR

Antieke teddybeer, 1930 3122
Antieke teddybeer, 1930

135 EUR

2x Grote teddyberen, 30-er jaren 3123
2x Grote teddyberen, 30-er jaren

25 EUR

2x Biedermeier poppen 3124
2x Biedermeier poppen

90 EUR

2x Pop 3125
2x Pop
Startprijs 70 EUR
Pop 3126
Pop

80 EUR

3x Pop 3127
3x Pop
Startprijs 65 EUR
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm. 3128

60 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900 3129
Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900

70 EUR

2x Pop 3130
2x Pop

70 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910 3131
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910

120 EUR

2x Pop 3132
2x Pop

90 EUR

Memory box 3133
Memory box
Startprijs 80 EUR
3x Pop 3134
3x Pop
Startprijs 60 EUR
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo 3135
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 40 EUR
Startprijs 80 EUR
2x Pop 3137
2x Pop

110 EUR

2x Porseleinen pop 3138
2x Porseleinen pop

80 EUR

Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. 3139
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900.

120 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. 3140
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.

90 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 3141
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890

160 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889 3142
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889

150 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. 3143
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.

80 EUR