Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot houten speelgoed 3076
Lot houten speelgoed
Startprijs 30 EUR
Lot houten speelgoed, 1950 3077
Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 30 EUR
Doos houten speelgoed 3100
Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR
2x Oud Duits speelgoed 3107
2x Oud Duits speelgoed
Startprijs 30 EUR
2x Oud blikken speelgoed 3117
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR
Antieke blikken kindernaaimachine, 1915 3096
Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 40 EUR
2x Oud blikken speelgoed 3114
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo 3135
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 40 EUR
3x Oude speelgoed auto's 3019
3x Oude speelgoed auto's
Startprijs 45 EUR
2x Oude strips van Tarzan 3015
2x Oude strips van Tarzan
Startprijs 50 EUR
Oude Schuco speelgoedauto 3017
Oude Schuco speelgoedauto
Startprijs 50 EUR
Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950 3018
Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950
Startprijs 50 EUR
Lot Solido speelgoed 3048
Lot Solido speelgoed
Startprijs 50 EUR
Doos houten speelgoed 3075
Doos houten speelgoed
Startprijs 50 EUR
Antieke poppenwagen, 1915 3011
Antieke poppenwagen, 1915
Startprijs 60 EUR
2x Antieke schildpad poppen 3104
2x Antieke schildpad poppen
Startprijs 60 EUR
3x Pop 3134
3x Pop
Startprijs 60 EUR
3x Pop 3127
3x Pop
Startprijs 65 EUR
2x Pop 3125
2x Pop
Startprijs 70 EUR
2x Roco H0: 04160 B + 4154 3159
2x Roco H0: 04160 B + 4154
Startprijs 70 EUR
Antieke kinderwagen , 1900 3040
Antieke kinderwagen , 1900
Startprijs 80 EUR
Memory box 3133
Memory box
Startprijs 80 EUR
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880 3136
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR
3x Oud Diecast speelgoed 3004
3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 100 EUR