Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren 1327
Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startprijs 20 EUR
Beppi Zancan, 2x Landschappen 1266
Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1402
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1404
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1357
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR
Corneille, Vogels 1358
Corneille, Vogels
Startprijs 30 EUR
Meinert Volkers,Abstract 1366
Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 30 EUR
Otto Wild, Landschap met coming sheep 1379
Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 30 EUR
Onduid. gesig., Wilde bloemen 1395
Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 30 EUR
Marcel de With, Modern abstract figuratief 1424
Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1454
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
K. Vink, Vaas met zonnebloemen 1456
K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten 1465
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR
2x Oosterse werken 1311
2x Oosterse werken
Startprijs 35 EUR
Limoges schilderij 1313
Limoges schilderij
Startprijs 35 EUR
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje 1449
2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 35 EUR
Goebel, Beierse man met tabakspijp 1455
Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 35 EUR
Bep Toscani, Abstract 1244
Bep Toscani, Abstract
Startprijs 40 EUR
Andre Arendsman, Pauze 1245
Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 40 EUR
O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel 1254
O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 40 EUR
O. Götzinger, Man achter weefgetouw 1255
O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 40 EUR
Schau Pi Tuing, Paard 1320
Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 40 EUR
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin 1345
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 40 EUR
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën 1348
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 40 EUR