Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband uit parelmoeren schakels 785
Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 20 EUR
Zilveren armband, robijn 851
Zilveren armband, robijn
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring met opaal 357
Zilveren ring met opaal
Startprijs 25 EUR
Zilveren choker 401
Zilveren choker
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, roze hart 651
Zilveren ring, roze hart
Startprijs 25 EUR
Gouden hanger met barnsteen 858
Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 25 EUR
Malachiet armband 922
Malachiet armband
Startprijs 25 EUR
3 Robijnen 945
3 Robijnen
Startprijs 25 EUR
Parelcollier, groen grijs tinten 135
Parelcollier, groen grijs tinten
Startprijs 30 EUR
Lot (horloge)glazen 438
Lot (horloge)glazen
Startprijs 30 EUR
Goldplated zilveren ring 459
Goldplated zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 487
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring lapis lazuli 778
Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 30 EUR
Ring, goud op zilver 835
Ring, goud op zilver
Startprijs 30 EUR
Barnsteen collier 854
Barnsteen collier
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 860
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Metalen centuur met roze stenen 913
Metalen centuur met roze stenen
Startprijs 30 EUR
Witgouden hanger met zirconia 921
Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband met oranje stenen 944
Zilveren armband met oranje stenen
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring & oorbellen 948
Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 30 EUR
Verguld choker met zirconia 949
Verguld choker met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband met opaal en goud 127
Zilveren armband met opaal en goud
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband Quinn 131
Zilveren armband Quinn
Startprijs 35 EUR