Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Mondgeblazen vaas 5541
Mondgeblazen vaas
Startprijs 30 EUR
Oud slingerglas met gravure 5546
Oud slingerglas met gravure
Startprijs 30 EUR
Murano glazen zwaan 5552
Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR
Designvaas + spijkerbol 5523
Designvaas + spijkerbol
Startprijs 35 EUR
Lot oud glas/kristal 5530
Lot oud glas/kristal
Startprijs 35 EUR
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5536
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Startprijs 35 EUR
Oud glas-in-lood venster, 1920 5526
Oud glas-in-lood venster, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
Kristallen gembercoupe 5528
Kristallen gembercoupe
Startprijs 40 EUR
10-Delige glazen bowlstel 5531
10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR
3x Murano glaswerk 5543
3x Murano glaswerk
Startprijs 40 EUR
Moderne sculptuur van glas 5548
Moderne sculptuur van glas
Startprijs 40 EUR
Glazen figuur, Dame 5550
Glazen figuur, Dame
Startprijs 40 EUR
Art Deco glazen tassa, 1930 5533
Art Deco glazen tassa, 1930
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse opaline schaal, 1880 5534
Antieke Franse opaline schaal, 1880
Startprijs 50 EUR
Antieke Duitse bierpul 5544
Antieke Duitse bierpul
Startprijs 50 EUR
3 x Modern glaswerk 5514
3 x Modern glaswerk
Startprijs 60 EUR
Grote kristallen dekselcoupe 5518
Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
Oude tassa met bronzen voet 5537
Oude tassa met bronzen voet
Startprijs 60 EUR
2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Antieke Leerdam Copier vaas, 1928 5521
Antieke Leerdam Copier vaas, 1928
Startprijs 80 EUR
4x Antiek (draad)glas + zilver 5532
4x Antiek (draad)glas + zilver
Startprijs 80 EUR
Piece de milieu 5504
Piece de milieu
Startprijs 90 EUR
Mondgeblazen glazen vaas, 1950 5509
Mondgeblazen glazen vaas, 1950
Startprijs 90 EUR