Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke keramieken vazen, 1915 6130
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6649
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR
2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR
Oude Chinese kom 6254
Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR
Lot oud/antiek porselein (divers) 6497
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 25 EUR
Chinees bord , 18e eeuw 6539
Chinees bord , 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6629
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6630
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
2x Japanse Imari dekselvazen 6111
2x Japanse Imari dekselvazen
Startprijs 30 EUR
Antiek bisquit heilig hart beeld 6120
Antiek bisquit heilig hart beeld
Startprijs 30 EUR
2x Duitse Hummelfiguur 6236
2x Duitse Hummelfiguur
Startprijs 30 EUR
2x Oude Napels figuren 6276
2x Oude Napels figuren
Startprijs 30 EUR
6x Engelse borden, 19e eeuw 6374
6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antiek lampetstel, 1930 6499
Antiek lampetstel, 1930
Startprijs 30 EUR
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6656
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Oud Hollands aardewerk 6217
3x Oud Hollands aardewerk
Startprijs 35 EUR
Keramieken paard 6288
Keramieken paard
Startprijs 35 EUR
Oude Chinese Kantonese schotel, 1900 6401
Oude Chinese Kantonese schotel, 1900
Startprijs 35 EUR
Rosenthal tegel 6068
Rosenthal tegel
Startprijs 40 EUR
2x Keramieken vogels 6114
2x Keramieken vogels
Startprijs 40 EUR
Zillermahler beeld, Kat 6116
Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 40 EUR
3 Delen Duits aardewerk 6127
3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR
Antieke Delftse tabakspot, 1900 6137
Antieke Delftse tabakspot, 1900
Startprijs 40 EUR