41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

3x Italiaanse Peltro muizen 5078
3x Italiaanse Peltro muizen
Startprijs 30 EUR
Oud/antiek gestoken figuur 5088
Oud/antiek gestoken figuur
Startprijs 30 EUR
2 Bronzen beelden 5125
2 Bronzen beelden
Startprijs 35 EUR
2x Figuren, Musikanten 5058
2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR
4x Antieke religieuze figuren 5085
4x Antieke religieuze figuren
Startprijs 40 EUR
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand 5116
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen plaquette 5048
Antiek bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Antieke bronzen plaquette 5052
Antieke bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
2x Antieke bustes 5064
2x Antieke bustes
Startprijs 50 EUR
Oud Oosters houtsnijwerk 5084
Oud Oosters houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR
3x Oosterse figuren 5089
3x Oosterse figuren
Startprijs 50 EUR
Oude Oosterse boeddha 5102
Oude Oosterse boeddha
Startprijs 50 EUR
Antiek figuur, Matroos 5043
Antiek figuur, Matroos
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Leeuw 5047
Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen boeddha's 5049
2x Bronzen boeddha's
Startprijs 60 EUR
2x Oude bronzen figuren 5059
2x Oude bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap 5063
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap
Startprijs 60 EUR
2x Oude figuren 5067
2x Oude figuren
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5075
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 60 EUR
Oude bronzen boeddha 5101
Oude bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen met zwaard 5107
Antiek bronzen figuur, Jongen met zwaard
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Griekse bronzen beeldjes, 1900 5108
2x Antieke Griekse bronzen beeldjes, 1900
Startprijs 60 EUR
2x Antieke figuren, Boerenvrouwen met rugkorf 5115
2x Antieke figuren, Boerenvrouwen met rugkorf
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen buste, Napoleon 5053
Antiek bronzen buste, Napoleon
Startprijs 65 EUR