Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Porseleinen pop 3144
2x Porseleinen pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920 3145
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pop 3146
Pop

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. 3147
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. 3148
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897 3149
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. 3151
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. 3152
Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920 3153
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. 3154
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62790 + 69926 3155
2x Roco H0: 62790 + 69926

Resultaat:

150 EUR

2x Piko H0: 57460 + 57580-2 3156
2x Piko H0: 57460 + 57580-2
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Märklin H0: 37317 + 34402 3157
2x Märklin H0: 37317 + 34402

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63656 + 63490 3158
2x Roco H0: 63656 + 63490

Resultaat:

70 EUR

2x Roco H0: 04160 B + 4154 3159
2x Roco H0: 04160 B + 4154
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 43396 + 04184 A 3160
2x Roco H0: 43396 + 04184 A

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Märklin H0: 3168 + 3324 3161
2x Märklin H0: 3168 + 3324

Resultaat:

100 EUR

2x Loks H0: Roco 59430, Fleischmann 4235 3162
2x Loks H0: Roco 59430, Fleischmann 4235
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Loks Piko H0: 59483 + 57485 3163
2x Loks Piko H0: 59483 + 57485

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400 3164
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400

Resultaat:

100 EUR

20x Roco H0 Personenwagens 3165
20x Roco H0 Personenwagens
Startprijs 100 EUR
Verkocht
12x H0 Wagons 3166
12x H0 Wagons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Märklin/HAMO H0 34302 3167
Märklin/HAMO H0 34302

Resultaat:

40 EUR