Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Hoorn des Overvloeds 2024
Bronzen Hoorn des Overvloeds
Startprijs 200 EUR
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2025
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR
2x Antieke coupes, 1900 2026
2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 140 EUR
2x Antieke schenkkannen 2027
2x Antieke schenkkannen
Startprijs 150 EUR
Oude messing lampenvoet 2028
Oude messing lampenvoet
Startprijs 125 EUR
Whiskey karaffen + dienblad, plated 2029
Whiskey karaffen + dienblad, plated
Startprijs 80 EUR
2x Japanse kalebas cloisonne vazen 2030
2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Startprijs 375 EUR
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw 2031
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Venetiaanse stalamp 2032
Venetiaanse stalamp
Startprijs 300 EUR
Antieke lamp, Krantenverkoper 2033
Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Antiek tafelstuk, 1915 2035
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 90 EUR
Antiek tafelstuk, 1880 2036
Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Antieke blauwe vaas, 1870 2037
Antieke blauwe vaas, 1870

Resultaat:

100 EUR

Bavelaar (diorama) 2038
Bavelaar (diorama)
Startprijs 300 EUR
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840 2039
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Grote cloisonné Geisha 2040
Grote cloisonné Geisha

Resultaat:

175 EUR

Japanse cloisonné Geisha 2041
Japanse cloisonné Geisha
Startprijs 175 EUR
Antieke tafelspiegel, 1915 2042
Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 225 EUR
Zwitserse Reuge speeldoos 2043
Zwitserse Reuge speeldoos
Startprijs 420 EUR
Franse tafellamp, 1900 2044
Franse tafellamp, 1900
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Antieke tafellamp, 1920 2045
Antieke tafellamp, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke barograaf, 1920 2046
Antieke barograaf, 1920

Resultaat:

140 EUR

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar 2047
Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar
Startprijs 250 EUR