Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 700 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met acht melodieën. Palissanderhout met florale intarsia. Kam heel. Inclusief sleutels. In goede spelende staat. Afmeting: 12,5 x 45 x 17 cm. In goede staat.

Antieke lakstempel in cassette
Resultaat: 75 EUR

Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Aigner lederen dokterstas
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse bronzen pronkvazen
Startprijs 375 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen historisme pronkvazen op rood marmeren sokkels. Neo Renaissance. Chips marmeren sokkels. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.

Oosters snijwerk met olifanten
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.

2x Messing wandkandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.

19e Eeuws tafelstuk
Startprijs 35 EUR

19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startprijs 400 EUR

Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Startprijs 150 EUR

Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Resultaat: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

8x Inktsteentjes
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

3x Oud messing
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Perzische lakwerkschaal
Resultaat: 90 EUR

Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Tibetaans ritueel mes
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Resultaat: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.