Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
168 Resultaten
Kavel: 3000

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat: 300 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.


Kavel: 3001

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Resultaat: 250 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.


Kavel: 3002

Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs

Startprijs 225 EUR

Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...


Kavel: 3003

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.

Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.


Kavel: 3004

3x Oud Diecast speelgoed

Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

3x Poppen

Startprijs 130 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...


Kavel: 3006

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910

Resultaat: 140 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.


Kavel: 3007

3x Poppen

Startprijs 125 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...


Kavel: 3008

2x Pop

Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...


Kavel: 3009

2x Pop

Resultaat: 135 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...


Kavel: 3010

3x Poppen

Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....


Kavel: 3011

Antieke poppenwagen, 1915

Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil poppenwagen met lederen kap, houten handvaten en originele beschildering. Circa 1915. Afmeting: 87 x 80 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Blikken Merkur speelgoedtrein

Resultaat: 110 EUR

Blikken speelgoedtrein. Circa 1940. Lok, tender, twee wagons + rails. Gemerkt Merkur. Afmeting: 13 - 20 cm. Bespeeld. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3013

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.

Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...


Kavel: 3014

5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Resultaat: 250 EUR

Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.


Kavel: 3015

2x Oude strips van Tarzan

Startprijs 50 EUR

Twee oude Tarzan bundel strips. Nederlandse uitgave van Hfl. 0,35 cent per stuk. Afmeting: 27,5 x 36,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Blikken Schuco Ford

Resultaat: 90 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Ford Coupe T 1917, Nr. 1227, Made in Western Germany. Eén wiel zit los erbij. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3017

Oude Schuco speelgoedauto

Startprijs 50 EUR

Oude Duitse blikken Schuco speelgoedauto. Patent Magico-Auto 2008. Made in U.S. Zone. Germany. Met sleutel. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3018

Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950

Startprijs 50 EUR

Oude Hollandse blikken speelgoed NS-trein met batterij functie. Met rails. Circa 1950. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3019

3x Oude speelgoed auto's

Startprijs 45 EUR

Drie oude speelgoed auto's. Eén maal Gana, Opel Rekord. Eén maal Lion Car, Opel Record. Eén maal J.M.K. France, H.P. Citroën. Bespeeld. Afmeting: 7,5 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

2x Roco H0: 62436 + 62707

Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3021

2x Roco H0: 63855 + 62849

Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63855, E645.105 (Trenitalia) en 1x Diesellok 62849, PEG 221 136-5 (Imotrans), beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3022

2x Roco H0: 62724 + 62418

Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62724, Renfe D333 062.8 en 1x E-lok 62418, Renfe 250 013-0, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3023

2x Roco H0: 62834 + 72515

Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.