Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Moderne kristallen lotusbloem 5524
Moderne kristallen lotusbloem

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Kristallen kandij coupes 5525
2x Kristallen kandij coupes

Resultaat:

100 EUR

Oud glas-in-lood venster, 1920 5526
Oud glas-in-lood venster, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
Kristallen gembercoupe 5528
Kristallen gembercoupe
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot kristalglazen (27x) 5529
Lot kristalglazen (27x)

Resultaat:

40 EUR

Lot oud glas/kristal 5530
Lot oud glas/kristal
Startprijs 35 EUR
10-Delige glazen bowlstel 5531
10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR
4x Antiek (draad)glas + zilver 5532
4x Antiek (draad)glas + zilver
Startprijs 80 EUR
Art Deco glazen tassa, 1930 5533
Art Deco glazen tassa, 1930
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse opaline schaal, 1880 5534
Antieke Franse opaline schaal, 1880
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot antiek glas, divers 5535
Lot antiek glas, divers

Resultaat:

70 EUR

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5536
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Startprijs 35 EUR
Oude tassa met bronzen voet 5537
Oude tassa met bronzen voet
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Design asbak + paper weight 5538
Design asbak + paper weight

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Swarovski beeldjes en Lalique glas 5539
Swarovski beeldjes en Lalique glas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek kristal 5540
Lot oud/antiek kristal

Resultaat:

100 EUR

Mondgeblazen vaas 5541
Mondgeblazen vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oud/antiek glas 5542
Oud/antiek glas

Resultaat:

45 EUR

3x Murano glaswerk 5543
3x Murano glaswerk
Startprijs 40 EUR
Antieke Duitse bierpul 5544
Antieke Duitse bierpul
Startprijs 50 EUR
Verkocht
R. Lalique mat glazen vaas 5545
R. Lalique mat glazen vaas

Resultaat:

40 EUR

Oud slingerglas met gravure 5546
Oud slingerglas met gravure
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glazen stier 5547
Glazen stier

Resultaat:

75 EUR