41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Antieke Engelse vitrinekast 4240
Antieke Engelse vitrinekast

200 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4241
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 130 EUR
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900 4242
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900
Startprijs 420 EUR
Eiken parapluhouder, 1920 4243
Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4244
Antieke Engelse hangoortafel, 1900

50 EUR

Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4245

50 EUR

Neo Gotische spinde, 19e eeuw 4246
Neo Gotische spinde, 19e eeuw

200 EUR

Chinees opbergmeubel 4247
Chinees opbergmeubel
Startprijs 100 EUR
Bloemtafel, 19e eeuw 4248
Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Tafel Engelse stijl 4249
Tafel Engelse stijl
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4250
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Gepolitoerde penantkast 4251
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4252
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR
Franse piedestal met brons, 19e eeuw 4253
Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Mooie armleunstoel, 1860 4254
Mooie armleunstoel, 1860

110 EUR

Oude gietijzeren tuinbank 4255
Oude gietijzeren tuinbank

325 EUR

Art Deco speeltafel , 1920 4256
Art Deco speeltafel , 1920
Startprijs 450 EUR
Antieke Chinese plantentafel, 1900 4257
Antieke Chinese plantentafel, 1900
Startprijs 225 EUR
Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw 4258
Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Oosterse wandtafel 4259
Oosterse wandtafel

50 EUR

2x Gestoken stoelen, 19e eeuw 4260
2x Gestoken stoelen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Eiken hang vitrine, 19e eeuw 4261
Eiken hang vitrine, 19e eeuw

200 EUR

Speeltafel met intarsia, 1800 4262
Speeltafel met intarsia, 1800
Startprijs 250 EUR
Gestoken wandconsole, 19e eeuw 4263
Gestoken wandconsole, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR