Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR

Vertico met opstand. Afmeting: H 199 x B 107 x D 50 cm.

Zeldzame wijnkoeler, 1830
Startprijs 450 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten wijnkoeler. Circa 1830. Krimpnaden. Afmeting: 63 x 74 x 40 cm. In redelijke staat.

Neo Renaissance kast, 1860
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse breakfront boekenkast
Startprijs 200 EUR

Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.

Hollandse secretaire
Resultaat: 150 EUR

Mooi Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x. 105 x 54 cm. In goede staat.

Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws eikenhouten Louis Seize rolluikkastje met messing hekwerk en lade. Afmeting: 74 x 82 x 44 cm. In goede staat.

Grote gestoken stoel, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.

18e Eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.

2x Montis fauteuils
Resultaat: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Mahoniehouten commode, 1830
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Duits halkastje, 1880
Resultaat: 220 EUR

Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1870
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.

Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Wandtafeltje met putti
Startprijs 225 EUR

Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm.In goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 130 x 60 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 200 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.

Boekenkast, Amsterdamse School
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 275 EUR

Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten bestekcommode
Resultaat: 80 EUR

Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.

Franse etagiere-tafel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.