Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne messing spiegel 4288
Moderne messing spiegel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieke Indonesische kist, 1900 4289
Antieke Indonesische kist, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco theekastje, 1920 4290
Art Deco theekastje, 1920

Resultaat:

60 EUR

Antieke lessenaar, 1900 4291
Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Eiken hangkastje, 1920 4292
Eiken hangkastje, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollandse meidenkast, 1860 4293
Hollandse meidenkast, 1860

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse theetafel, 19e eeuw 4294
Engelse theetafel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

6x Antieke stoelen, 1920 4295
6x Antieke stoelen, 1920
Startprijs 150 EUR
Antieke penantkast, 1860 4296
Antieke penantkast, 1860
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Indonesische olifantentafel 4297
Oude Indonesische olifantentafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4298
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chiffoniere, 19e eeuw 4299
Chiffoniere, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR