Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese vaas met turkoois glazuur 6024
Oude Chinese vaas met turkoois glazuur
Startprijs 2.500 EUR
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw 6025
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Chinese borden, 18e eeuw 6026
2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, 17e-18e eeuw 6027
2x Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 6028
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat:

275 EUR

6x Antieke schotels bevestigd op planken, 18e - 19e eeuw 6029
6x Antieke schotels bevestigd op planken, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antieke Chinese Familie Rose lamp 6030
Antieke Chinese Familie Rose lamp
Startprijs 800 EUR
Chinese trekpot, 18e eeuw 6031
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Chinese borden, 18e eeuw 6032
6x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Oude Chinese klapmuts kom 6033
Oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 1.200 EUR
Oude Chinese Familie Verte dekselpot 6034
Oude Chinese Familie Verte dekselpot
Startprijs 600 EUR
8x Oude/antieke Chinese kommen 6035
8x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 150 EUR
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6036
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese penselenpotten 6037
2x Antieke Chinese penselenpotten

Resultaat:

300 EUR

Oude Chinese vaas op bronzen voet 6038
Oude Chinese vaas op bronzen voet
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Chinese Gendi kan met zilver 6039
Antieke Chinese Gendi kan met zilver

Resultaat:

100 EUR

Grote Familie Rose theepot 6040
Grote Familie Rose theepot
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Chinese kwispedoor 6041
19e Eeuwse Chinese kwispedoor

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote oude Familie Rose vaas 6042
Grote oude Familie Rose vaas

Resultaat:

1.100 EUR

2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6043
2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6044
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Chinees gemberpotje 6045
Antiek Chinees gemberpotje

Resultaat:

200 EUR

2x Oude Chinese vazen 6046
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw 6047
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR