Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote antieke Chinese kommen 6048
2x Grote antieke Chinese kommen

Resultaat:

500 EUR

Oude Chinese drakenschotel 6049
Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR
2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw 6050
2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
2x Porseleinen beelden 6051
2x Porseleinen beelden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Meissen kratervazen 6052
2x Meissen kratervazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 1920 6053
2x Meissen borden, 1920

Resultaat:

250 EUR

3 Delen oud Duits Meissen porselein 6054
3 Delen oud Duits Meissen porselein
Startprijs 100 EUR
2x Biedermeier-stijl siervazen 6055
2x Biedermeier-stijl siervazen
Startprijs 275 EUR
Antieke Meissen dekselterrine 6056
Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR
Verkocht
Grote Meissen dekselterrine 6057
Grote Meissen dekselterrine

Resultaat:

100 EUR

2x Duitse Meissen theekannen 6058
2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 100 EUR
Antieke Meissen sauciere, 1920 6059
Antieke Meissen sauciere, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6x Duits Meissen porselein 6060
6x Duits Meissen porselein

Resultaat:

90 EUR

Porseleinen plaquette 6061
Porseleinen plaquette
Startprijs 175 EUR
Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw 6062
Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6063
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Meissen kop/schotels 6064
Lot Meissen kop/schotels

Resultaat:

100 EUR

2x Franse flacons, 19e eeuw 6065
2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Gesigneerde Weense tassa, 19e eeuw 6066
Gesigneerde Weense tassa, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
2x Weense borden, 19e eeuw 6067
2x Weense borden, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Rosenthal tegel 6068
Rosenthal tegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits,Rosenthal servies 6069
Duits,Rosenthal servies

Resultaat:

250 EUR

Rosenthal schotel met zilver-overlay 6070
Rosenthal schotel met zilver-overlay
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Rosenthal vaas met zilver-overlay 6071
Rosenthal vaas met zilver-overlay

Resultaat:

200 EUR