Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelis, Stilleven met citoen, oesters, tin en glas
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen
Resultaat: 170 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Russische ikoon, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Russische ikoon. Heilige met vergulde aureool. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 36 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

G. Corneille, Twee duiven
Resultaat: 80 EUR

Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

B. Medema, Poldergezicht
Startprijs 70 EUR

B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Charles Verlat, Boerin bij hoederhof
Startprijs 1.200 EUR

Charles Verlat. 1862. 1824 - 1890. Boerin bij hoenderhof. Aquarel op papier. Afmeting: 76 x 55 cm. In goede staat.

M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter
Resultaat: 580 EUR

M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Startprijs 200 EUR

A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verliefd stel bij spinnewiel
Startprijs 175 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Verliefd stel bij spinnewiel. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 475 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

B.W. Goldberg, Landschap met plaggenhut
Startprijs 200 EUR

B.W. Goldberg. Circa 1920. Landschap met plaggenhut. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In goede staat.

W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.

Tinka Adeyemi, Surrealistisch
Resultaat: 40 EUR

Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

C. Kuyp, Boerenhuis met figuren
Resultaat: 100 EUR

Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw
Resultaat: 60 EUR

Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht
Resultaat: 60 EUR

Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

P. Zwart, Landschap met melkende boer
Startprijs 450 EUR

Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.

Charles Kvapil, Vaas met rozen
Startprijs 400 EUR

Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.