Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 150 EUR

Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

2x Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 40 EUR

Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x 19e eeuwse aquarellen, Stilleven + stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse aquarellen. Eén maal J. Reckerd jr. 1850. Stilleven met fruit. Of J.R. Eckerd. Eén maal A.J. Brown. Engelse School. Stadspoort mediterrane. Afmeting: 21 x 27 cm. / 23 x 32 cm. In goede...

Twee antieke Italiaanse gouaches uit 1906
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Italiaanse gouaches uit 1906. Uitbarsting Vesuvius bij dag en nacht. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 35 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Resultaat: 50 EUR

Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.

Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 50 EUR

Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Miro, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd Miro. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Beekje bij Boekelo
Startprijs 40 EUR

Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

W. Markestein, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 50 EUR

W. Markestein. Circa 1930. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meffert, Japanse vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Meffert. Circa 1960. Duitse School. Japanse vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vakwerk boerderij met boerin en kippen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR

Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

J. Jebe, Brug over de Seine in Parijs
Startprijs 50 EUR

J. Jebe. 20e Eeuw. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 40 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Startprijs 50 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. de Vries, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. de Vries. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

G. Kitsen, Ruïne te Leyden
Resultaat: 40 EUR

G. Kitsen, sculp. Vroeg 19e eeuwse gravure. Anno 1807. Ruïne te Leyden. Gravure op papier. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Reinier, Stilleven met porselein en fruit
Resultaat: 60 EUR

Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten
Resultaat: 70 EUR

E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.

X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 50 EUR

Jachtprent Ken Michaelsen. Autumn Wings. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 150 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Plasgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 21 cm. In redelijke staat.