Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam 1073
Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 500 EUR
L. Basset, Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren 1074
L. Basset, Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren
Startprijs 280 EUR
2x Oude Chinese rolschilderijen 1075
2x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 200 EUR
W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad 1076
W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis 1077
Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. Hovener, Poezen in interieur 1078
J. Hovener, Poezen in interieur

Resultaat:

650 EUR

Arjan Galema, Damesportret 1079
Arjan Galema, Damesportret
Startprijs 200 EUR
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1080
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Startprijs 150 EUR
Mogelijk Melgers, Expressionistisch bosgezicht 1081
Mogelijk Melgers, Expressionistisch bosgezicht
Startprijs 250 EUR
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1082
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Engelse kust bij avond 1083
Onduid. gesig., Engelse kust bij avond

Resultaat:

200 EUR

C. Terlouw, Bosgezicht met beek 1084
C. Terlouw, Bosgezicht met beek
Startprijs 150 EUR
A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij) 1085
A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A.H. Koster, Landschap bij nacht 1086
A.H. Koster, Landschap bij nacht

Resultaat:

210 EUR

G. Krol, Twentse boer en boerin op land 1087
G. Krol, Twentse boer en boerin op land
Startprijs 200 EUR
G. Krol, Twentse boerderij 1088
G. Krol, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR
M. Ottee,  Bruggetje bij Giethoorn 1089
M. Ottee, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 200 EUR
F. Weber, Stadsgezicht 1090
F. Weber, Stadsgezicht
Startprijs 140 EUR
Verkocht
F. Weber, Stadsgezicht 1091
F. Weber, Stadsgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C. de Bruin, Zeegezicht met meeuwen 1092
C. de Bruin, Zeegezicht met meeuwen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.H. Topalski,  Portret Joodse man met hoed 1093
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoed

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag 1094
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag

Resultaat:

475 EUR

Wilhem Steelink, Boer bij schaapskudde 1095
Wilhem Steelink, Boer bij schaapskudde
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen 1096
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen

Resultaat:

600 EUR