41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Jonk, Vaas met gele rozen 1460
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 90 EUR
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam 1461
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam

100 EUR

Antieke Japanse houtsnede 1462
Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse houtsnede 1463
Antieke Japanse houtsnede

55 EUR

3x gravures, 19e eeuw 1464
3x gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten 1465
Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR
H. Noordam, Boeren erf met boerin 1466
H. Noordam, Boeren erf met boerin

30 EUR

M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal 1467
M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal

75 EUR

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1468
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee

100 EUR

A. van Gilst. Rotterdamse haven 1469
A. van Gilst. Rotterdamse haven

425 EUR

Evert Moll, Vaas met bloemen 1470
Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
C. Euler, Herenportret 1471
C. Euler, Herenportret

100 EUR

H. Schallenberg, Vaas met bloemen 1472
H. Schallenberg, Vaas met bloemen

80 EUR

J. Cossaar, Religieus 1473
J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren 1474
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw 1475
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw

220 EUR

F. Baaijens, Twentse watermolen 1476
F. Baaijens, Twentse watermolen

100 EUR