Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen buste 5024
Grote bronzen buste
Startprijs 280 EUR
Bronzen beeld, Liefdespaar 5025
Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR
Antiek tinnen figuur, Naakte dame 5026
Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 150 EUR
Beeld van Napoleon, 1920 5027
Beeld van Napoleon, 1920
Startprijs 140 EUR
Antiek bronzen figuur, Naakte dame 5028
Antiek bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder 5029
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Cowboys te paard 5030
Bronzen figuur, Cowboys te paard

Resultaat:

1.150 EUR

3x Oude lava stenen boeddha's 5031
3x Oude lava stenen boeddha's
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden 5032
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden

Resultaat:

80 EUR

Antiek vergulde bronzen faun, 1900 5033
Antiek vergulde bronzen faun, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Afrikaanse vrouwenbuste 5034
Afrikaanse vrouwenbuste

Resultaat:

90 EUR

Antiek bronzen figuur, Voetballer 5035
Antiek bronzen figuur, Voetballer
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld 5036
Bronzen beeld
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antiek bronzen beeld, Monnik 5037
Antiek bronzen beeld, Monnik

Resultaat:

125 EUR

Antieke gipsen damesbuste, 1915 5038
Antieke gipsen damesbuste, 1915
Startprijs 160 EUR
Bronzen putti met vogel 5039
Bronzen putti met vogel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke marmeren buste, 1880 5040
Antieke marmeren buste, 1880

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Hazewindhond 5041
Art Deco beeld, Hazewindhond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond 5042
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond

Resultaat:

85 EUR

Antiek figuur, Matroos 5043
Antiek figuur, Matroos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Erotisch 5044
Bronzen beeld, Erotisch

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920 5045
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920

Resultaat:

200 EUR

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur 5046
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Leeuw 5047
Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR