Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse bronzen pendule
Startprijs 4.000 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.

Franse bouille klok 1880
Startprijs 3.500 EUR

Franse bouille klok 1880 met messing en schildpad inlegwerk afgezet met bronzen ornamenten. Afneembaar bovenstuk met bronzen cherubijn. Wijzerplaat met cartouche cijfers van emaille, goedlopend uurwer...

Bouille stijl klokje
Startprijs 3.000 EUR

Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk

Zeldzame bracket klok
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.

Mysterieuze klok
Startprijs 2.250 EUR

Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.

Eikenhouten staand horloge
Startprijs 1.750 EUR

Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.

Grote figuren pendule
Startprijs 1.100 EUR

Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.

Zwartmarmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Zwartmarmeren pendule met bronzen figuren en ornamenten, Frankrijk ca. 1860 41x24,5x10cm. Cond.: G

Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR

Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.

Mysterieus klokje
Startprijs 800 EUR

Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend

Bronzen klok
Resultaat: 761 EUR

Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U

Engelse staande klok ca. 1730
Startprijs 800 EUR

Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk van latere datum. Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.

Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR

Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk

Glaspendule ca. 1900
Startprijs 750 EUR

Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.

Frans pendulestel
Startprijs 650 EUR

Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U

Antiek Friese staartklok
Startprijs 600 EUR

Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.

Pendule met 2 bokalen
Resultaat: 600 EUR

Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend

Tafelklok
Startprijs 600 EUR

Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.

Marmeren klok met beeld
Startprijs 500 EUR

Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.

Console
Startprijs 500 EUR

Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. beschildering ontbreekt deels.

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Staande Engelse klok H.220 cm.

Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Antiek Friese stoelklok
Resultaat: 450 EUR

Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.