Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7
Resultaat: 5.000 EUR

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...

Jules Steiner A17
Startprijs 5.000 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G

L.65 cm

K & R, Simon & Halbig 117A
Resultaat: 4.000 EUR

K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.

Bakfout op rand

Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.500 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.500 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.500 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 2.000 EUR

Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.

bakfout achter

Bebe Jumeau
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Juillien Nr. 7
Resultaat: 1.400 EUR

Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat

Bebe Jumeau 36 in koffer
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Chinees A.M. 353
Startprijs 1.250 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.

Kerstner
Startprijs 750 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.

6 Popjes
Startprijs 535 EUR

6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...

Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X
Resultaat: 400 EUR

Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd

Waspop Engels, met stolp
Startprijs 350 EUR

Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.

Ladies of Fashion
Resultaat: 350 EUR

Ladies of Fashion, geleed lichaam. Schuin afgesneden hoofd, leren open vingertjes, gaatjes in de oren en paper witte ogen. Mooie oude pop L.: 45cm. Cond.: G

AM dep. 1894
Resultaat: 275 EUR

AM dep. 1894, geleed lijf van papier-mache. Bruine ogen en 4 tandjes boven. Originele kleertjes, schoenen en pruik L.: 50cm.

Hoofd gerestaureerd

E9J Jumeau
Resultaat: 600 EUR

E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....

Märklin brandweerauto
Resultaat: 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U

Märklin brandweerauto
Startprijs 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U

K & R, Simon & Halbig Nr. 29
Resultaat: 300 EUR

K & R, Simon & Halbig Nr. 29, papier-mache geleed lichaam. 4 Porseleinen tandjes en blauwe slaapogen. Originele kleertjes en mohair pruik.

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 250 EUR

Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 950 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G

Kämmer & Reinhardt, Nr. 127
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.