Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.
Jachtstel garnituur bestaand uit een sofa, 2 stoelen, 2 armleunstoelen en een tafel (Zuid-Duits of Oostenrijks). Massief notenhout ingelegd met meerdere soorten vruchtenhout. Rugleuning met doorbroken...
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-
Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.
Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...
Antieke smeedijzeren scheepskluis eind 17e begin 18e eeuw. Met origineel slot en sleutels op houten voet. Rondom met geklonken smeedijzeren banden. Binnenzijde met opengewerkt slot vergrendelt naar al...
Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast Louis Quinze ca. 1780. 3 Gebombeerde laden met bronzen beslag en getrapte kop. 3 Ruitjes kapot 237x151x52cm. Kast heeft een beurt nodig
Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.
Miniatuur porseleinkast, 18e eeuw, noten fineer op eiken, H 100 x B 67 x D 24 cm.
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G
Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G
Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.
1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. H.175 x B 100/78 x D 50/40 cm. Cond.: G
Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U
6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.