Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten pastoorskast Holland
Startprijs 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.

Jachtstel Garniatuur
Startprijs 2.500 EUR

Jachtstel garnituur bestaand uit een sofa, 2 stoelen, 2 armleunstoelen en een tafel (Zuid-Duits of Oostenrijks). Massief notenhout ingelegd met meerdere soorten vruchtenhout. Rugleuning met doorbroken...

Engels luierkabinet
Startprijs 2.000 EUR

Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-

Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR

Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...

Smeedijzeren scheepskluis
Startprijs 2.000 EUR

Antieke smeedijzeren scheepskluis eind 17e begin 18e eeuw. Met origineel slot en sleutels op houten voet. Rondom met geklonken smeedijzeren banden. Binnenzijde met opengewerkt slot vergrendelt naar al...

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Baroksecretaire
Startprijs 1.250 EUR

Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Gebombeerde vitrinekast
Startprijs 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast Louis Quinze ca. 1780. 3 Gebombeerde laden met bronzen beslag en getrapte kop. 3 Ruitjes kapot 237x151x52cm. Kast heeft een beurt nodig

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Miniatuur porseleinkast
Startprijs 850 EUR

Miniatuur porseleinkast, 18e eeuw, noten fineer op eiken, H 100 x B 67 x D 24 cm.

Kapitale porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.

Eiken pastoorskast
Resultaat: 750 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Pastoorskast 18e eeuw.
Resultaat: 875 EUR

Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G

Kastanjehouten side-table
Resultaat: 800 EUR

Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G

Notenhouten boekenkastje
Startprijs 800 EUR

Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.

1 Deurs kussenkast
Startprijs 650 EUR

1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. H.175 x B 100/78 x D 50/40 cm. Cond.: G

Wortelnoten 2-deurs kast
Resultaat: 675 EUR

Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U

6 Stoelen Art Deco stijl
Startprijs 600 EUR

6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.