Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rozenburg theekan eierschaal
Startprijs 4.750 EUR

Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U

Rozenburg vazen,groen en blauw
Startprijs 1.600 EUR

Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....

Goud imari kraagvaas
Startprijs 1.500 EUR

Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U

2 Kandelaars Meisen
Startprijs 1.450 EUR

Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...

Rozenburg vaas, J.v.d.Vet
Startprijs 1.250 EUR

Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G

Rozenburg vaas
Startprijs 1.000 EUR

Platelen vaas gemerkt Rozenburg Den Haag, genummerd L528. Handbeschilderd met Jugendstil decor ca. 1900 21xø13,5cm. Cond.: G

Rozenburg set tulpenvazen
Startprijs 1.000 EUR

Een set van twee platelen tulpenvazen gemerkt Rozenburg. Beschilderd door Jan van de Vet genummerd 578 ca. 1900. Vazen zijn gemaakt in tulpenvormen beschilderd met Jugendstil bloemen 33xø12,5cm. Cond....

6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR

Meissen 6 persoons koffieservies, 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-

Imari dekselvaas
Startprijs 800 EUR

Kapitale antieke Japanse Imari dekselvaas met beschildering van bloemendecor. Binnekant van het deksel heeft randschade, niet storend.

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 750 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Tegeltableau
Startprijs 675 EUR

Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M

Goudimari kraagvaas
Startprijs 550 EUR

Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.

Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G

Ivoren slagtand
Startprijs 500 EUR

Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

2 Ivoren tanden
Startprijs 450 EUR

Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...

Rozenburg jardiniere
Startprijs 420 EUR

Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G

Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR

Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.

Imari dekselvaas
Startprijs 400 EUR

Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.

29-Delig GIEN Servies
Resultaat: 450 EUR

Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...

Jugendstil plaquette, Karlsruhe
Startprijs 350 EUR

Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.

Baardmankruik
Startprijs 300 EUR

Antiek originele baardmanskruik ca. 1900. Kruik is van aardewerk 37xø21cm. Cond.: G

Royal Albert ,koffieservies
Startprijs 300 EUR

Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...