Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Brons, 3 figuren
Startprijs 2.750 EUR

E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...

Brons, ridder
Startprijs 2.500 EUR

A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U

Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR

Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.

Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR

Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Bronzen beeld, "De Oogst"
Startprijs 750 EUR

Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.

Bronzen jongen met kruik
Startprijs 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.

Marmeren buste
Startprijs 675 EUR

Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G

Alabast figuur
Startprijs 650 EUR

Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.

Bronzen beeld, hert
Startprijs 550 EUR

Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.

J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR

J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U

Bronzen leeuw
Resultaat: 500 EUR

Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.

Bronzen sierschotel
Startprijs 450 EUR

Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel

Kindeke Jezus 18e eeuws
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws houten beeld van kindeke Jezus afkomstig uit een oude kerststal. Beeldje is gemaakt van een strolijf, met houten benen, armen en hoofd. Geheel met oude kleding 55x26x22cm. Cond.: R-G

Gepatineerde sculpture
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...

Zinken beeld, vrouw
Startprijs 400 EUR

Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G

Marmeren schaal, met bronzen eland
Startprijs 375 EUR

Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.

Bronzen beeld, jager
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwartmarmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G

Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR

Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.

Bronzen Hertebuste
Startprijs 315 EUR

Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U

Bronskleurig figuur
Startprijs 300 EUR

Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.

Keramisch beeld
Startprijs 300 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

Bronzen beeld, atleet
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Bronzen hondje
Startprijs 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.