Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Startprijs 6.500 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U

Acryl op linnen

Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G

Jan Hillebrand Wijsmuller
Startprijs 3.500 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.

Oene Romkes de Jongh
Startprijs 3.500 EUR

Oene Romkes de Jongh (Makkum 1812 - 1896 Amsterdam), olieverf op linnen. Erg geliefde schilder uit de 19e eeuw. Nam als voorbeeld vaak schilderijen van A. Eversen en C. Springer. Nu verzameld door zij...

Johannes Weiland
Startprijs 3.500 EUR

Johannes Weiland (Vlaardingen 1856 - 1909 Den Haag), olieverf op linnen. Bekend interieurschilder, schilderijen werden veel naar Engeland en USA geexporteerd in de 19e eeuw. Betreft een zeer mooi uitg...

A. v. Everdingen
Startprijs 3.200 EUR

Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen, gezicht op Blaricum 75x49cm. Cond.: U

A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U

Evert Moll, havengezicht Rotterdam
Resultaat: 2.500 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U

Monogram F.B. 19e eeuw
Resultaat: 1.679 EUR

Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G

A.H. Gouwe
Startprijs 2.250 EUR

Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U

A.H. Gouwe, schapen
Startprijs 1.700 EUR

Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, kleine beschadiging 45x35cm. Cond.: R

H.M. Krabbe
Startprijs 1.650 EUR

Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G

van Schijndel
Resultaat: 1.500 EUR

Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U

F.A. Mooy
Startprijs 1.300 EUR

Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U

Julius van de Sande Bakhuyzen
Startprijs 1.150 EUR

Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (Den Haag 1835 - 1925 Den Haag), diverse musea, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 45x29cm. Cond.: G

A. J. Zwart
Startprijs 1.100 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1908), olieverf op linnen, plasgezicht met boerderij 40x80cm. Cond.: U

Fedor v. Kregten
Resultaat: 1.100 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U

E.J. Woollett
Resultaat: 950 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

A. Garcia, Wild zwijn
Startprijs 925 EUR

A. Garcia eind 19e eeuw, olieverf op linnen, keiler in de sneeuw 65x82cm. Cond.: G

C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR

Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U

G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR

Gijsbertus Johannes van overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G

Evert Moll, Rotterdamse haven
Resultaat: 900 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U

J. Soler
Resultaat: 825 EUR

Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U