Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Reiskoffer 3146
Reiskoffer

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje 3147
Halve maan tafeltje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Spiegel 3148
Spiegel

Resultaat:

200 EUR

Staande rozenlamp 3149
Staande rozenlamp
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Eiken rolbureau 3150
Eiken rolbureau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 3151
Perzisch tapijt

Resultaat:

70 EUR

Mehrban 3152
Mehrban
Startprijs 150 EUR
Perzisch tapijt 3153
Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR
Tapijt 183x22 3154
Tapijt 183x22
Startprijs 20 EUR
Perzisch tapijt 3155
Perzisch tapijt
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zwarte wand console 3156
Zwarte wand console

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pastoorskast 18e eeuw. 3157
Pastoorskast 18e eeuw.

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
4 Notenhouten stoelen 3158
4 Notenhouten stoelen

Resultaat:

125 EUR

Bronskleurige hanglamp 3159
Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Wortlenoten porseleinkast 3160
Wortlenoten porseleinkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spiegel 3161
Spiegel

Resultaat:

100 EUR

Tafeltje + dienblad 3162
Tafeltje + dienblad
Geen vanafprijs
Verkocht
Ovaal tablet 3163
Ovaal tablet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinbuffet 3164
Tinbuffet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollands buffetkastje 3165
Hollands buffetkastje

Resultaat:

125 EUR

3-Slag kamerscherm 3166
3-Slag kamerscherm
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Secretaire 3167
Secretaire

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Eiken kist 3168
Eiken kist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje 3169
Halve maan tafeltje

Resultaat:

175 EUR