Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires
Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G
hoofd gerestaureerd
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: G
chip bij oog
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G
Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G