Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Poppenwinkeltje met inhoud
Resultaat: 180 EUR

Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires

10 Popjes
Startprijs 200 EUR

Kavel van 10 diverse popjes.

A.M. Nr. 370
Startprijs 200 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

10 Celluloid popjes
Startprijs 200 EUR

Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.

Franse pop, Nr. 10
Resultaat: 350 EUR

Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G

hoofd gerestaureerd

Nr. 30914
Startprijs 200 EUR

Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: G

chip bij oog

Käthe Kruse ca. 1928
Resultaat: 650 EUR

Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G

neusje beschadigd

Käthe Kruse ca. 1930
Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G

Frans Schmidt & Co
Resultaat: 450 EUR

Frans Schmidt & Co Nr. 1295, geleed lijf. Moet opnieuw geëlastiekt worden. Boven 2 tandjes, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de neus. Origineel gekleed in goede conditie. L.: 84cm.

4 Oude popjes
Resultaat: 185 EUR

Kavel van 4 oude popjes in redelijke conditie. Alles origineel.

Nr. 10 Papier mache
Resultaat: 225 EUR

Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.

76C8, (Heubach)
Startprijs 175 EUR

Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G

K & R, Simon & Halbig, looppop
Resultaat: 200 EUR

K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 tanden , bruine ogen en gaatjes in de oren. Looppop L.: 52cm.

Depose Tête Jumeau 3V SGDG
Resultaat: 475 EUR

Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...

Onbekend, Nr. 10
Resultaat: 460 EUR

Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.

R67
Resultaat: 190 EUR

Genummerd R67. Boven 5 tandjes, blauw-grijze slaapogen en open vingers. L.: 60cm. Cond.: R

Simon & Halbig, Nr. 540
Resultaat: 210 EUR

Simon & Halbig Nr. 540, geleed lijf. Boven 4 tandjes en open vingers L.: 54cm. Cond.: G

Donkergroene kinderwagen
Startprijs 150 EUR

Donkergroene kinderwagen/poppenwagen ca. 1910 beschilderd met spelende kinderen. Handvat is waarschijnlijk vervangen. Cond.: R

Poppenwagen
Startprijs 150 EUR

Donkerbruine poppenwagen met kap, gemerkt A. Venema

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 750 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G

Mahoniehouten wieg
Startprijs 150 EUR

Antieke mahonie houten poppenwieg,. Cond.: U

Doos met schoentjes
Resultaat: 110 EUR

Doos met ca. 20 poppenschoentjes

Hoedenwinkel
Resultaat: 150 EUR

Hoedenwinkeltje met diverse hoedjes en accessoires.

2 Schildpadpopjes
Startprijs 150 EUR

2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.