chip aan oor
Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.
Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G
Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.
Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.
Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
onderbeen niet goed?
Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.
Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G