Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kley en Haan Nr. 250 Walküre
Resultaat: 250 EUR

Kley en Haan Nr. 250 Walküre 2 3/4. Geleed papier-mache lijf, boven 4 tandjes. Ogen liggen los. Originele kleertjes, pruik is van latere datum L.:55cm.

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367
Resultaat: 150 EUR

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367, baby toddler lijf. 2 Tanden boven en grijs-blauwe ogen L.: 35cm. Cond.: U

Nr. 11, (Hertel & Schwab)
Resultaat: 170 EUR

Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G

chip aan oor

Franse pop
Resultaat: 280 EUR

Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.

Stok kinderwagen
Startprijs 135 EUR

Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G

Kley & Hahn Nr. 610
Resultaat: 210 EUR

Kley & Hahn Nr. 610, open mond met 2 tanden boven, flirt ogen. Oude pruik en schoentjes Cond.: G

Toilettafel + 2 stoeltjes
Resultaat: 300 EUR

Toilettafel met 2 bijpassende stoeltjes.

4 Parapluutjes
Resultaat: 260 EUR

4 Parapluutjes

Bruno Schmidt, Nr. 1
Resultaat: 150 EUR

Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G

Tête Jumeau DEP
Resultaat: 240 EUR

Tête Jumeau DEP. 4 Porseleinen tandjes, bruine ogen, gaatjes in de oren en open vingers. Pruik van echt haar en originele schoentjes L.: 45cm. Cond.: G

Simon & Halbig 1294
Resultaat: 120 EUR

Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.

SFBJ Go Paris Nr. 21
Resultaat: 140 EUR

SFBJ Go Paris Nr. 21, looppop. Grijs-blauwe slaapogen en rechte benen. Rechter arm moet elastiek vernieuwd worden. L.: 53cm. Cond.: R

Simon & Halbig
Resultaat: 225 EUR

Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.

Kestner 211
Resultaat: 160 EUR

Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.

2 Celluloid poppen
Startprijs 120 EUR

2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G

Model locomotief
Startprijs 120 EUR

Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.

F.S, Simon & Halbig Nr. 1296
Resultaat: 225 EUR

F.S. & Simon & Halbig Nr. 1296. Boven 2 porseleinen tandjes, blauwe flirtogen. Rechte benen, mohair pruik en originele schoentjes L.: 55cm.

Nr. 152, (Bruno Schmidt)
Resultaat: 220 EUR

Genummerd 152 (Misschien Bruno Schmidt). Oude mohair pruik en open vingers L.: 50cm. Cond.: G

Simon & Halbig, Nr. 1079
Resultaat: 185 EUR

Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G

onderbeen niet goed?

Made in Germany Nr. 152
Resultaat: 140 EUR

Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G

Heubach Koppelsdorf, Nr. 300
Resultaat: 120 EUR

Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.

Heubach 73-04 Germany
Resultaat: 140 EUR

Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G

Fornuis met pannenset
Resultaat: 240 EUR

Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje

Armand Marseille 351
Resultaat: 90 EUR

Armand Marseille 351, onder 2 tanden L.:42cm.