Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Krissen 2119
2 Krissen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Verchroomde lamp 2202
Verchroomde lamp

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Vijzel, 18e eeuw 2010
Vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Dozen houtsnijwerk 2048
2 Dozen houtsnijwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp 2210
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beschilderd palet 2285
Beschilderd palet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote koperen ketel en vonkenscherm 2356
Grote koperen ketel en vonkenscherm

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen aardappelschaal 2276
Tinnen aardappelschaal

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Messing godslamp 2007
Messing godslamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Set vazen 2049
Set vazen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Messing Art Deco kandelaar 2016
Messing Art Deco kandelaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Loper, kloosterzusters 2088
Loper, kloosterzusters

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kapstok met paardehoofden 2176
Kapstok met paardehoofden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 silverplated kandelaars 2424
2 silverplated kandelaars

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Staande lamp 2031
Staande lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Doos gereedschap 2008
Doos gereedschap

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Cloisonne vaasjes 2222
2 Cloisonne vaasjes

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Ivoren armband 2286
Ivoren armband

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bentheimer bak 2348
Bentheimer bak

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
divers koperwerk 2350
divers koperwerk

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Parelmoer portret lijst 2018
Parelmoer portret lijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Globe 2078
Globe

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staande lamp 2100
Staande lamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kris 2118
Kris

Resultaat:

50 EUR